UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ktos napisal-to byly czasy- przeciez nie chciano tych czasow-prawie wszyscy chcieli kapitalizmu, demokracji, kazdemu bylo zle-macie coscie chcieli ! po co teraz wzdychac?
ktos napisal-to byly czasy- przeciez nie chciano tych czasow-prawie wszyscy chcieli kapitalizmu, demokracji, kazdemu bylo zle-macie coscie chcieli ! po co teraz wzdychac?