UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ktos napisal-to byly czasy- przeciez nie chciano tych czasow-prawie wszyscy chcieli kapitalizmu, demokracji, kazdemu bylo zle-macie coscie chcieli ! po co teraz wzdychac?


Anuluj