UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czasy tzw. socjalizmu były rzeczywiście o niebo lepsze dla ludzi. Każdy kto chciał miał pracę zgodną ze swoimi kwalifikacjami. Obecnie wiele osób nie ma pracy, a wiele innych pracuje poniżej swoich kwalifikacji. .. Powodzi się nielicznym, którzy odpowiednio wcześniej zajęli dobre miejsca w szeregu. .. Bezrobocie w naszym województwie wynosi ponad 20 %. To jest oczywiście średnia, są miejsca gdzie jest dużo wyższe, są też miejsca, gdzie jest niższe (np. Olsztyn).

pracownik ze stażem