Autobus

1
08.12.2005
O oznaczonej godzinie autobus przyjechał, tylko, niestety, nie zatrzymał się na przystanku, mimo, że nie był przepełniony, informował Elbląski Głos Wybrzeża z 8 grudnia 1955 r.
W dniu 23 listopada czekałem na przystanku we wsi Gronowo-Górne na autobus jadący w kierunku Przezmarka. Autobus według rozkładu jazdy miał nadejść o godz. 14.41. i rzeczywiście, o oznaczonej godzinie autobus przyjechał, tylko, niestety, nie zatrzymał się na przystanku, mimo, że nie był przepełniony. W rezultacie wszyscy pasażerowie, którzy czekali na przystanku, musieli udać się pieszo do Przezmarka. Wobec tego proszę o wyjaśnienie, czy przystanek autobusowy w Gronowie Górnym obowiązuje wszystkich kierowców autobusowym. Jeżeli tak, to dlaczego w dniu 23 listopada kierowca zlekceważył ludzi czekających na przystanku?
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

moze do ubikacji mu sie spieszylo? Mnie ostatnio kierowca tez zlekcewazyl... taki cham, widzi ze biegne do autobusu nocnego no to zaczyna mi zamykac drzwi przed nosem, a ja hop i wskakuje do autobusu... i co tam ze reke mi te drzwi przytrzasnely i mialem ja na zewnatrz... kierowca zlal sprawe i sobie pojechal.
Ktosik (2005.12.09)

info

0  
  0