UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
moze do ubikacji mu sie spieszylo? Mnie ostatnio kierowca tez zlekcewazyl... taki cham, widzi ze biegne do autobusu nocnego no to zaczyna mi zamykac drzwi przed nosem, a ja hop i wskakuje do autobusu... i co tam ze reke mi te drzwi przytrzasnely i mialem ja na zewnatrz... kierowca zlal sprawe i sobie pojechal.
Ktosik