2 mln zł na oświetlenie miasta

2
26.03.2009
W dniu 6 marca br. w Elblągu bawił minister Przemysłu Ciężkiego - Kiejstut Żemajtis. Wizyta ta przyniosła pewne „efekty”, nie tylko „Zamachowi”, ale i miastu, informował Głos Elbląga z 26 marca 1959 r.
W tych dniach Prezydium Miejskiej Rady Narodowej otrzymało wiadomość, że Ministerstwo Przemysłu Ciężkiego przeznaczyło ze swoich funduszy sumę 2 milionów złotych na oświetlenie miasta. Z funduszy tych projektuje się w pierwszej kolejności oświetlenie ulic: Bema, 21 Października, Mickiewicza oraz kilku ulic w dzielnicy północnej zamieszkałej przez pracowników „Zamechu”, EFUK, oraz Taborów Kolejowych.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Czy w oryginale też jest ta "terrorystyczna" literówka ?
(2009.03.26)

info

0  
  0
Co do oświetlenia ulic dzisiaj - ciekawi mnie kto płaci za oświetlenie ponad 3 km kompletnie nie używanej trasy na Modrzewinę? Noc w noc od momentu oddania do użytku tej ulicy wyrzuca się w błoto energię na oświetlenie kilkuset latarni których nikt nie widzi. A do tego przyszłość tej inwestycji nie rysuje się jasno.
jns (2009.03.27)

info

0  
  0