W tych dniach Prezydium Miejskiej Rady Narodowej otrzymało wiadomość, że Ministerstwo Przemysłu Ciężkiego przeznaczyło ze swoich funduszy sumę 2 milionów złotych na oświetlenie miasta. Z funduszy tych projektuje się w pierwszej kolejności oświetlenie ulic: Bema, 21 Października, Mickiewicza oraz kilku ulic w dzielnicy północnej zamieszkałej przez pracowników „Zamechu”, EFUK, oraz Taborów Kolejowych.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter