UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co do oświetlenia ulic dzisiaj - ciekawi mnie kto płaci za oświetlenie ponad 3 km kompletnie nie używanej trasy na Modrzewinę? Noc w noc od momentu oddania do użytku tej ulicy wyrzuca się w błoto energię na oświetlenie kilkuset latarni których nikt nie widzi. A do tego przyszłość tej inwestycji nie rysuje się jasno.

jns

Anuluj