UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co do oświetlenia ulic dzisiaj - ciekawi mnie kto płaci za oświetlenie ponad 3 km kompletnie nie używanej trasy na Modrzewinę? Noc w noc od momentu oddania do użytku tej ulicy wyrzuca się w błoto energię na oświetlenie kilkuset latarni których nikt nie widzi. A do tego przyszłość tej inwestycji nie rysuje się jasno.

jns