UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdyby to Polak wyciął taki numer w Rosji, to po ciężkim laniu i konfiskacie mienia wracałby do kraju przez Moskwę

Machupichcę

Anuluj