UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdyby to Polak wyciął taki numer w Rosji, to po ciężkim laniu i konfiskacie mienia wracałby do kraju przez Moskwę
Machupichcę
Gdyby to Polak wyciął taki numer w Rosji, to po ciężkim laniu i konfiskacie mienia wracałby do kraju przez Moskwę
Machupichcę