Pędził "berlinką" z prędkością 234 km/h

62
02.08.2017
Pędził berlinką z prędkością 234 km/h
fot. policja
Policjanci z ruchu drogowego w Braniewie zatrzymali na drodze ekspresowej S22 42 - letniego obywatela Federacji Rosyjskiej, który pędził bmw z prędkością 234 km/h. Mężczyzna nie kwestionował swojej winy. W trakcie kontroli okazało się, że prowadził pojazd bez zapiętych pasów bezpieczeństwa oraz przewoził pasażerkę, która również nie korzystała z pasów.
Słoneczna pogoda wpływa negatywnie na fantazję kierujących samochodami, wraz z piękną pogodą pojawiają się zagrożenia na drodze. Policjanci odnotowują wówczas większą ilość przekroczeń prędkości na drodze. Mając na względzie bezpieczeństwo w ruchu drogowym wszystkich uczestników, policja nasila kontrole przekroczeń prędkości na głównych ciągach komunikacyjnych.
   Jedna z ostatnich kontroli zaskoczyła jednak samych policjantów, gdy na mierniku prędkości zarejestrowali wynik 234 km/h w pędzącym bmw i8. Piratem drogowym okazał się 42-letni obywatel Federacji Rosyjskiej. Mężczyzna nie kwestionował swojej winy. Został ukarany 750 zł mandatem nie tylko za przekroczenie prędkości o 134 km/h, ale również za jazdę bez zapiętych pasów bezpieczeństwa oraz przewożenie pasażerki nie korzystającej z pasów. Jego pasażerka także została ukarana mandatem w wysokości 100 zł.
   
KPP w Braniewie

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
loda robiła?
jkdkd (2017.08.02)
NAPEWNO TO ODCZULI :D jedno lusterko tego auta jest droższe od waszych mandatów dzielna policjo
buhlenek (2017.08.02)
Wysokość mandatu frajerze nie jest uzależniona od widzimisię gliniarza, tylko wynika z konkretnych przepisów. Policja nie wlepia mandatów wg własnego uznania.
grazvbaz (2017.08.02)

info

67  
  13
Aż policjant zrobił fotę z wrażenia że, widzi takie auto :D jeszcze ta duma kontrolować je hehe
(2017.08.02)

info

19  
  13
To tylko świadczy, że przepisy są chu**we! Są ludzie dla których 750 zł to jak splunąć i jak takich ukarać aby nie pędzili?
StefanK (2017.08.02)
@grazvbaz-ale z ciebie przyjemniak, prawdziwy patriota i katolik, "frajer" tylko stwierdził fakt.
ft (2017.08.02)

info

3  
  9
Fotkę cyknął policjant że taka fajna fura czy że tak szybko jechał :-))
Seller (2017.08.02)
I Hu*a mu zrobili :)
Badr (2017.08.02)

info

10  
  4
Rusek mógłby czapką nakryć tych policjantów z takim portfelem, nawet punktów mu nie mogą dać a pewnie napocili się żeby swoim złomowozem go dogonić.
(2017.08.02)
Mandat dostał a prawo jazdy ? Jak nam już byłoby zatrzymane a dla ruska - nie ? A czemu nieee ?
? (2017.08.02)