Policjant po służbie zatrzymał sklepowego złodzieja

14
22.07.2017
Policjant po służbie zatrzymał sklepowego złodzieja
(fot. KMP Elbląg)
W jednym ze sklepów samoobsługowych w Elblągu doszło do kradzieży. Młody mężczyzna zabrał ze sklepowych półek, czapkę, torbę turystyczną oraz butelkę whisky. Wszystko o łącznej wartości blisko 200 złotych, a następnie ze skradzionym towarem zaczął uciekać. Zatrzymał go policjant, który po służbie robił w tym samym sklepie zakupy. Był nim zastępca komendanta policji.
Zdarzenie miało miejsce wczoraj po godzinie 16 w jednym ze sklepów samoobsługowych przy ul. Żeromskiego w Elblągu. Robił tam zakupy policjant po służbie oraz pewien 26-latek. Ten ostatni spakował kilka rzeczy ze sklepowych półek, a następnie zaczął uciekać, pomijając linię kas. W pościg ruszył policjant, który zatrzymał 26-latka i wezwał na miejsce umundurowany patrol. Policjanci przejęli złodzieja i odzyskali skradzione ze sklepu przedmioty. Była tam: czapka, torba turystyczna oraz butelka whisky. Wszystko o łącznej wartości 179 złotych. 26-letni mieszkaniec Sztumu został przewieziony do komendy. Sporządzono dokumentacje do sądu.
   Mężczyzna zostanie ukarany grzywną w wysokości 500 złotych za dokonanie kradzieży.
   
   
   
kom. Krzysztot Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
a co to za sensacja ? Drobne i filigranowe panie ekspedientki zatrzymują codziennie takich złodziei a nawet i gorszych bo najczęściej pijanych lub po narkotykach, bezwzględnych bo drobnej kobiety się nie boją i jakoś sensacji i poklasku nie szukają, nawet premii za to nie ma a tego zastępce pewnie zaraz oblepią medalami i pieniędzmi za bohaterski czyn. Od czego jest policjant żeby go wychwalać za to do czego jest powołany ? Przestańcie się poniżać wychwalając to w mediach, przestańcie robić z siebie pośmiewisko bo wiele kobiet na to patrzy i z was się śmieje.
Pani.Ekspedientka (2017.07.22)
Sztumiak jak zwykle złodziej hehe
Gmb (2017.07.22)

info

3  
  1
No i co jest w tym takiego dziwnego przecież za to bierze pieniądze.
Mariopir (2017.07.22)

info

9  
  4
kara posmiewisko, do 600 pln mozna - dzielo ministra Gowina, aż się kraść powyżej odechciewa
(2017.07.22)
komendanci na ulicę
zieliński (2017.07.22)

info

8  
  0
Z okna widać te sztumskie jezioro i ławeczkę ukrytą. .. ..
(2017.07.23)
Zrobił to co policjant powinien zrobić i tyle !!! Po co ta sensacja !!!
(2017.07.23)

info

6  
  0
Straszne poświęcenie i bohaterstwo za prawie 5.000 zl miesięcznie.
porzeczka (2017.07.23)
@porzeczka - 5 tyś hala dodaj masz do czego
Zomol (2017.07.23)
Szanowni Państwo. Czytać ze zrozumieniem proszę. Policjant po służbie - płacą mu za służbę, a nie cały czas. Inaczej musiałby zarabiać za 24h pracy na dobę, a płacą za 1/3 tego. Ekspedienta po pracy nie zatrzymuje złodzieja, bo jest po pracy. A powinna? Bo w tym sklepie, co był złodziej, pracuje? Ogarnijcie się wreszcie zazdrośnicy, albo zapiszcie się do Policji. Co, w głowie coś nie tak? Wyroczek się nie zatarł? Płaskostopie? Stąd ten jad?
StefanMaruszeczko (2017.07.23)