A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
portEl chodzi na sznurku policyjnych cenzorów.
@niekonieczniePO - Wielokrotnie żeglując po Zalewie widziałem pijanych mieszkańców Suchacza czy Tolkmicka kłusujących na tej wodzie w towarzystwie POnów znanych z polityki czy też właścicielem jednego z klubów sportowych Tolkmickoelblaskiego. .Traktują te tereny jak własny folwark. Dlatego tak ważne jest że Policja przestała się bać. Brawo.
ciekawe czy gdyby wpadl do wody do ktorej poprzednio wylal pol litra przed dmuchaniem to czyja byla by wina? Kwachu: wina byly by dla mnie