UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@niekonieczniePO - Wielokrotnie żeglując po Zalewie widziałem pijanych mieszkańców Suchacza czy Tolkmicka kłusujących na tej wodzie w towarzystwie POnów znanych z polityki czy też właścicielem jednego z klubów sportowych Tolkmickoelblaskiego. .Traktują te tereny jak własny folwark. Dlatego tak ważne jest że Policja przestała się bać. Brawo.
PiotrM