UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@niekonieczniePO - Wielokrotnie żeglując po Zalewie widziałem pijanych mieszkańców Suchacza czy Tolkmicka kłusujących na tej wodzie w towarzystwie POnów znanych z polityki czy też właścicielem jednego z klubów sportowych Tolkmickoelblaskiego. .Traktują te tereny jak własny folwark. Dlatego tak ważne jest że Policja przestała się bać. Brawo.

PiotrM

Anuluj