UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ciekawe czy gdyby wpadl do wody do ktorej poprzednio wylal pol litra przed dmuchaniem to czyja byla by wina? Kwachu: wina byly by dla mnie


Anuluj