209
20.04.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
kocham P. I. S
zzz (2017.04.25)

info

0  
  1
zzz skończysz jak Iwona Cygan. .. .
(2017.04.25)

info

0  
  1
A ty co dochodzenie robisz frajerze
Mich (2017.04.25)
Taki sam jak z ciebie na tym portalu
Elbląg (2017.04.25)
wiadomo ze postrzeleni nie moga wskazac bo stana sie konfidentami i ich kariera skonczona, ewentualnie wskaza jakiegos konfidenta spisanego na straty
dfh (2017.04.25)

info

0  
  0
Tak można po dziurach w kolanach
Dombi (2017.04.25)
Niech wskażą Kibica to nie będzie terroryzował miasta. Sprzedaż Amfetaminy też spadnie
(2017.04.26)

info

1  
  0
jeden i ten sam śmieć podpisuje się różnymi nickami
zzz (2017.04.26)

info

1  
  0
tak działa patologia
(2017.04.26)

info

0  
  0
Do co pisze o Iwonie Cygan : Grozisz mi śmiercią bandyto? Zgłaszam to na policję. I mam nadzieję, że się tym zajmie
zzz (2017.04.26)

info

1  
  3