A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
kocham P. I. S
zzz skończysz jak Iwona Cygan. .. .
A ty co dochodzenie robisz frajerze
Taki sam jak z ciebie na tym portalu
wiadomo ze postrzeleni nie moga wskazac bo stana sie konfidentami i ich kariera skonczona, ewentualnie wskaza jakiegos konfidenta spisanego na straty
Tak można po dziurach w kolanach
Niech wskażą Kibica to nie będzie terroryzował miasta. Sprzedaż Amfetaminy też spadnie
jeden i ten sam śmieć podpisuje się różnymi nickami
tak działa patologia
Do co pisze o Iwonie Cygan : Grozisz mi śmiercią bandyto?
Zgłaszam to na policję.
I mam nadzieję, że się tym zajmie