UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do co pisze o Iwonie Cygan : Grozisz mi śmiercią bandyto? Zgłaszam to na policję. I mam nadzieję, że się tym zajmie
zzz
Do co pisze o Iwonie Cygan : Grozisz mi śmiercią bandyto? Zgłaszam to na policję. I mam nadzieję, że się tym zajmie
zzz