A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dominika zaopiekuj się dzieckiem! !!!!
Swoim Dzieckiem się zajmij a nie o obce się martwisz! !!!!!!!!!!!
patologia podpisuje się pod czyjeś nicki, szczególnie ten sam śmieć ciągnie orgazm od lat bo nie może w inny sposób uzyskać satysfakcji
Trans z wąsami narazie przejmuje Rejon:-)na dziecko przyjdzie później czas. ..
znowu ty śmieciu ?
Policja ma tu wiele informacji na temat funkcjonowania tej patologii co się wypowiada.
Padają tu imiona i ksywy patoli zarówno męskich i żeńskich osobników.
Mam nadzieję że policja z tego skorzysta. IP tych patoli co się wypowiadają o tym, że maja informacje o tym bagnie też łatwo jest ustalić.
Osobniki patologiczne mają to do siebie, że same donoszą jeden na drugiego czerpiąc z tego jakieś dla siebie korzyści lub po prostu bo patologia tak ma.
Poniżej są tego przykłady
ty pało zzz daj spokój mojej dziewczynie
japa zaćpany fajansem narkomanie, idź popluć do bramy i kapturek zakładaj abyś był groźniejszy.
ty głupi gamoniu "zzz"zwal se konia pod dode, bo twoja żona jest tak brzydka że jej nawet sąsiad nie chce.
idź do kościoła i pobaw się z księdzem w doktora.