209
20.04.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Megę prosić jak ktoś na zdjęcie tej Dominiki na maila bo chciałem dodać das77112@onet. pl
(2017.04.24)

info

0  
  0
Mam z przad roku max 2 lat jej fotę już wysyłam
(2017.04.24)

info

0  
  0
ty minionek czy jak ci tam głąbie : do szkoły uczyć się polskiego
zzzz (2017.04.24)

info

1  
  1
zzz-Mocherze zamknij ja...bo sz. wyjdzie namierzy cię pi IP i będziesz leżał jak bracia
:-) (2017.04.24)

info

0  
  2
patolu nie wypinaj się, załóż na swój mały krościaty łeb kaptur za 15 PLN i idź popluć do bramy
zzz (2017.04.24)

info

1  
  1
razem walą fajans z tą patologią kiedyś ją miałem. Od szopena zawsze kupowałem słaby towar bo sam lubił sobie walnąć.
zzz (2017.04.24)
Dominika opanuj się!!!!!!
(2017.04.24)
Dominika opanuj się!!!!!!
Szefi (2017.04.24)
Ale Agniesia ładniejsza jest od tego transa Dominiki
(2017.04.24)

info

0  
  0
ty konfituro jesteś zwyklym pędzlem
(2017.04.24)