A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Megę prosić jak ktoś na zdjęcie tej Dominiki na maila bo chciałem dodać das77112@onet. pl
Mam z przad roku max 2 lat jej fotę już wysyłam
ty minionek czy jak ci tam głąbie : do szkoły uczyć się polskiego
zzz-Mocherze zamknij ja...bo sz. wyjdzie namierzy cię pi IP i będziesz leżał jak bracia
patolu nie wypinaj się, załóż na swój mały krościaty łeb kaptur za 15 PLN i idź popluć do bramy
razem walą fajans z tą patologią kiedyś ją miałem. Od szopena zawsze kupowałem słaby towar bo sam lubił sobie walnąć.
Dominika opanuj się!!!!!!
Dominika opanuj się!!!!!!
Ale Agniesia ładniejsza jest od tego transa Dominiki
ty konfituro jesteś zwyklym pędzlem