UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
razem walą fajans z tą patologią kiedyś ją miałem. Od szopena zawsze kupowałem słaby towar bo sam lubił sobie walnąć.
zzz
razem walą fajans z tą patologią kiedyś ją miałem. Od szopena zawsze kupowałem słaby towar bo sam lubił sobie walnąć.
zzz