Wybrany wątek opinii
razem walą fajans z tą patologią kiedyś ją miałem. Od szopena zawsze kupowałem słaby towar bo sam lubił sobie walnąć.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Dominika opanuj się!!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Dominika opanuj się!!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
0
0