Wybrany wątek opinii

razem walą fajans z tą patologią kiedyś ją miałem. Od szopena zawsze kupowałem słaby towar bo sam lubił sobie walnąć.
zzz (2017.04.24)
Dominika opanuj się!!!!!!
(2017.04.24)
Dominika opanuj się!!!!!!
Szefi (2017.04.24)
Powrót do komentarzy