UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
bANDZIOR TO BANDZIOR ALE ciekawe co będzie z opinią publiczną dla policji i prokuratury jak okaże się że to nie ten ? W Elblągu to nie pierwszyzna.
bANDZIOR TO BANDZIOR ALE ciekawe co będzie z opinią publiczną dla policji i prokuratury jak okaże się że to nie ten ? W Elblągu to nie pierwszyzna.