UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

bANDZIOR TO BANDZIOR ALE ciekawe co będzie z opinią publiczną dla policji i prokuratury jak okaże się że to nie ten ? W Elblągu to nie pierwszyzna.


Anuluj