UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

tez tak mi sie zdarzyło cos takiego w niejakim lc dumny z tego niejestem ale człowiek błedy mniejsze czy wieksze popełnia a obciach i wstyd był z pół roku tam niechodziłem

jkjkkkj

Anuluj