UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
tez tak mi sie zdarzyło cos takiego w niejakim lc dumny z tego niejestem ale człowiek błedy mniejsze czy wieksze popełnia a obciach i wstyd był z pół roku tam niechodziłem
jkjkkkj
tez tak mi sie zdarzyło cos takiego w niejakim lc dumny z tego niejestem ale człowiek błedy mniejsze czy wieksze popełnia a obciach i wstyd był z pół roku tam niechodziłem
jkjkkkj