UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jeżeli pomiar był dokonany Iskrą to sprawa do sądu, jeżeli prowokwali również. Polują obecnie na najsłabszych kierowców bo stary wyga się nie da złapać 50/50.Wtedy bardzo się cieszą z cudzego nieszczęścia że limit mandatów przyniosą za co są nagradzani.