13
14.03.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To jakiś żart! Oszustwo!!! Straty 1000 zł ZA CO?! Za upiększenie brudnej i brzydkiej ściany?! I 5 lat grozi?! Toż to normalnie Proces Kafki. .. Elbląskie policjanciki dopalaczy nie potrafią (a może nie chcą? a może dostają za to kasę?) zamknąć, ale człowieka który chciał zrobić coś ładnego w tym szarym mieście za kraty? Życzę jak najgorzej tym "policjantom"
Zdenerwowany (2017.03.16)

info

1  
  0
Jak by rydzyka malował to by pisior nie dzwonił na 997 .Fajny motyw
Peterek (2017.03.16)

info

0  
  0
a pedofile chyba mają taki sam wyrok jak grafficiarze;p jednym słowem PORAŻKA
nikt (2017.03.17)

info

0  
  0