Policjanci zatrzymali grafficiarza
Oto ostatnie "dzieło" grafficiarza, fot. policja
Policjanci z Elbląga zakończyli „artystyczną” działalność 30-letniego mieszkańca Gdyni, który swoje graffiti umieścił na ścianie budynku mieszkalnego przy ul. Grobli św. Jerzego w Elblągu. Podejrzany „artysta” dokonał strat na blisko tysiąc zł. Powiedział policjantom, że chciał zaistnieć w Elblągu. Nie był wcześniej karany. Grozi mu do pięciu lat więzienia.