UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To jakiś żart! Oszustwo!!! Straty 1000 zł ZA CO?! Za upiększenie brudnej i brzydkiej ściany?! I 5 lat grozi?! Toż to normalnie Proces Kafki. .. Elbląskie policjanciki dopalaczy nie potrafią (a może nie chcą? a może dostają za to kasę?) zamknąć, ale człowieka który chciał zrobić coś ładnego w tym szarym mieście za kraty? Życzę jak najgorzej tym "policjantom"
Zdenerwowany