UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szpetna, obdrapana ściana, szara, bura i ponura. Znalazł się człowiek który za swoje pieniądze pokolorował ten obleśny widok. Nie napisał chw..., nie napisał jakiś wulgaryzmów ale zrobił to co potrafi najlepiej. Zamienił szarą rzeczywistość w coś ciekawego, barwnego kolorowego. Policja moim zdaniem powinna pouczyć i nie karać mandatowo czy pisać wniosek do sądu. Osobiście poszedł bym na rozprawę i jako zainteresowany wypowiedział się w obronie. Co innego gdyby to była ładna, nowa, czysta elewacja, ale tutaj szkodliwością społeczną czynu jest postawienie go przed sądem. To jest właśnie Elbląg gdzie ma być szaro, buro i ponuro. A jak jest kolorowo to żal tyłki sciska donosicielom którym wszystko przeszkadza.
HOMZ