UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A na pętli tramwajowej na Ogólnej, za przystankiem pani Kot. sowicie zapłacono za kilka nabazgranych kresek, które z daleka mienią się tandetnie. Szkoda, że owemu grafficiarzowi nie oddano tego miejsca!

oxx

Anuluj