UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mam wrażenie ze co wpis twój, to tym bardziej bronisz i tego pajaca co na Dziecko sie porwał i jego Rodzine. Napisałeś to tak że w sądzie jedna osoba jest i brak układow itd. a może na ziemie zejdziesz co?Czy napisał ktos ze Mamusia cos robi czy Tatuś ? chyba nie. Jak do teraz do sprawy w sądzie nie doszło a było posiedzenie, w sądzie innym jak Elbląski, jezeli miało by sie odbyc w Elbląskim, finał tego posiedzenia mógł byc jeden, jak w przypadku Prokuratury, i nie trzeba byc na ziemi aby to widziec czy wiedziec. Natomiast nalezy byc juz na ziemi jezeli chodzi o fakt jaki miał miejsce, czyli pobicie dziecka, z iles razy oglądałem film z pobicia, i nie widze nic co mogło by usprawiedliwić zachowanie tego co ma areszt. Jezeli chodzi o sam fakt, dzieci odpowiedzialność samo sąd za auto czy radio, jak juz pisałem wcześniej jest od tego RODZIC czy w tym przypadku kurator, jezeli jest. Jak coś sie dzieje z dziecmi i sprawa trafia na wokandę wzywani są opiekunowie czyli w wielu przypadkach RODZICE, do sądu, a nie osoba poszkodowana jakiej daje sie mozliwość wymierzenia kary dziecku, wiec jezeli już coś piszesz pisz ze zrozumieniem przepisów dla 2 stron nie jednej.

wojjj

Anuluj