UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To szok, ze w tym miescie jest taka zmowa. .. Widziałem jak Stonoga byl w wydziale pracy, nikt nie mial odwagi stanac z nim twarza w twarz-zenada. .. Zbiera mnie na wymioty jak działa wymiar sprawiedliwosci w Elblagu. .. WSTYD, ASY PALESTRY- jak bym byl waszym synem czy córką poprostu byloby mi wstyd. ..

rynsztok