Pijany kierujący jechał „pod prąd”
Policjanci z Elbląga interweniowali wobec pijanego kierującego, który zmusił do zatrzymania karetkę pogotowia. Mężczyzna jechał „pod prąd” ulicą Wspólną i natknął się tam na jadący prawidłowo ambulans pogotowia. Po chwili na miejsce przyjechał patrol ruchu drogowego i zatrzymał mężczyznę. Miał on w organizmie blisko dwa promile alkoholu.