Pijany kierujący jechał „pod prąd”

14
07.12.2016
Pijany kierujący jechał „pod prąd”
Policjanci z Elbląga interweniowali wobec pijanego kierującego, który zmusił do zatrzymania karetkę pogotowia. Mężczyzna jechał „pod prąd” ulicą Wspólną i natknął się tam na jadący prawidłowo ambulans pogotowia. Po chwili na miejsce przyjechał patrol ruchu drogowego i zatrzymał mężczyznę. Miał on w organizmie blisko dwa promile alkoholu.
Zdarzenie miało miejsce wczoraj (6 grudnia) około godz. 18. Gdy policjanci przyjechali na miejsce,okazało się, że 39-latek, który kierował autem, siedzi za jego kierownicą i… pije piwo. Mężczyzna nie mógł odjechać, ponieważ celowo został zablokowany przez karetkę pogotowia. Funkcjonariusze zbadali go alkotestem. Wynik badania to blisko 2 promile alkoholu w organizmie. 39-latek nie miał uprawnień do kierowania a wcześniej sąd wydał w jego sprawie zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów. Zakaz ten obowiązuje go do końca maja 2017 roku. Corsa, którą kierował 39-latek, trafiła na policyjny parking. Teraz mężczyźnie może grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności. Odpowie on również za niestosowanie się do orzeczenia sądu.
   
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ale za co? Spowodował wypadek? Nie, więc jest niewinny!
(2016.12.07)

info

1  
  9
ze co ? panie dziennikarzu jak mozna zmusic karetke do zatrzymania , ktora ponad pol godziny stoi bo mieli wezwanie , po drugie. jak mozna jechac pod prad skoro samochod stal z wylaczonym silnikiem bez kluczykow w stcyjce na parkingu ? no ale wedlug was on sie poruszal , malo tego pod prad , a do tego jszcze zmusil do zatrzymania STOJACA karetke? no halo ! co wy ludzie cpacie?? prawo nie zabrania siedzenia sobie w samochodzie i picia piwa przy wylaczonm silniku. !! liczyliscie na premie swiateczne? zal sie to czyta...
zazenowana (2016.12.07)

info

0  
  2
Ty chyba głupi jesteś jeśli piszesz " niewinny " albo sobie jaja robisz.
(2016.12.07)

info

4  
  2
droga redakcjo. mam pare pytan. jak mozna prowadzic samochodem ktory stoi na parkingu wylaczony bez kluczykow w stacyjce? jak mozna zmusic do zatrzymania karetke ktora dobre pol godziny stoi pod wiezowcem do wezwania? no ale karetka jechala. robicie swira z faceta bo siedzial w samochodzie i pil piwo? czy prawo zabrania tego ? nie pod warunkiem ze nie ma klczykow w stacyjce i samochod nie chodzi prawda? to co was boli? jakis cLowiek pozazdroscil mu piwa i dobrego naglosnienia w samochodzie czy co? zenada!! zbierzcie najpierw dobre informacje a pozniej publikujcie jakies artykuly bo to jeden wielki stek bzdur
zazenowana (2016.12.07)

info

2  
  4
aaaa i jeszcze powiedzcie mi jak to mozliwe, ze skoro czlowiek popelnil przestepstwo prowadzenia pod wplywem i to jadac pod prad, ktory w momencie wpuszczenia z komendy byl nawalony jak meserszmit policjanc dali mu zgode na odebranie pojazdu z parkingu ktory bral udzial w rzekomym przestepstwie juz nie wspominajac ze ma zakaz prowadzenia. .. no hit stulecia. ludzie to sie w pale nie miesci
zazenowana (2016.12.07)

info

1  
  2
aaaa i jeszcze. skoro facet nawalony jak traba jezdzil itp itd ktory normalny policjant zwalnia go po przeslchaniu a do tego daja mu kwit zezwalajacy mu na wydanie samochodu z parkingu? no k. .. .. paranoja
zazenowana (2016.12.07)
Dokładnie. Auto nie na chodzie, stoi na parkingu, więc gdzie tu przewinienie? Bo pił w aucie piwo??? A gdzie taki zakaz? Cwaniaczki z karetki. 5 lat za to, a za pobicie chłopaka 2 lata, przecież policja się ośmiesza :(
(2016.12.07)

info

1  
  2
@zazenowana - komedia. napisali jak umieli. to i skomentowali jak umieli niedoczytani.
(2016.12.08)
droga redakcjo. zazenowana czeka na odpowiedz. .. ;)
(2016.12.08)

info

0  
  1
a co tam drodzy czytelnicy pisze na temat auto w ruchu bądź że stoi?nie ogarniam tej kuwety a domysły czytelników i ich pseudo opinie to ŻENADA! chyba że zazenowana delektowała się z nim piwem w tym aucie i lepiej wie jak anonim spec od niewinności
lokalnypatriota (2016.12.08)

info

1  
  1