A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
LOKALNYPATRIOTA nie delektowalam sie LOKALNYPATRIOTA nie delektowalam sie z nim tym piwem, poprostu wiem, a czemu? powinienes sie domyslic. sprawa napewno tak sie nie zakonczy i premii na swieta nie bedzie hihihihi
To k!rw@ jechal czy nie jechal tym samochodem ? ? ?
@Bronislawwildschwein - panowie policjanci zabierali tego od opla z parkingu jak mogl jachac chca swieta robic rodzinom szkoda tego goscia jaja.
widzialem on stal na parkingu na kosciuszki nie jechal stal tylko