14
07.12.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
LOKALNYPATRIOTA nie delektowalam sie LOKALNYPATRIOTA nie delektowalam sie z nim tym piwem, poprostu wiem, a czemu? powinienes sie domyslic. sprawa napewno tak sie nie zakonczy i premii na swieta nie bedzie hihihihi
zazenowana (2016.12.08)

info

0  
  0
To k!rw@ jechal czy nie jechal tym samochodem ? ? ?
Bronislawwildschwein (2016.12.08)
@Bronislawwildschwein - panowie policjanci zabierali tego od opla z parkingu jak mogl jachac chca swieta robic rodzinom szkoda tego goscia jaja.
(2016.12.09)
widzialem on stal na parkingu na kosciuszki nie jechal stal tylko
(2016.12.14)

info

0  
  0