UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
droga redakcjo. mam pare pytan. jak mozna prowadzic samochodem ktory stoi na parkingu wylaczony bez kluczykow w stacyjce? jak mozna zmusic do zatrzymania karetke ktora dobre pol godziny stoi pod wiezowcem do wezwania? no ale karetka jechala. robicie swira z faceta bo siedzial w samochodzie i pil piwo? czy prawo zabrania tego ? nie pod warunkiem ze nie ma klczykow w stacyjce i samochod nie chodzi prawda? to co was boli? jakis cLowiek pozazdroscil mu piwa i dobrego naglosnienia w samochodzie czy co? zenada!! zbierzcie najpierw dobre informacje a pozniej publikujcie jakies artykuly bo to jeden wielki stek bzdur
zazenowana