UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
droga redakcjo. mam pare pytan. jak mozna prowadzic samochodem ktory stoi na parkingu wylaczony bez kluczykow w stacyjce? jak mozna zmusic do zatrzymania karetke ktora dobre pol godziny stoi pod wiezowcem do wezwania? no ale karetka jechala. robicie swira z faceta bo siedzial w samochodzie i pil piwo? czy prawo zabrania tego ? nie pod warunkiem ze nie ma klczykow w stacyjce i samochod nie chodzi prawda? to co was boli? jakis cLowiek pozazdroscil mu piwa i dobrego naglosnienia w samochodzie czy co? zenada!! zbierzcie najpierw dobre informacje a pozniej publikujcie jakies artykuly bo to jeden wielki stek bzdur
zazenowana