UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

droga redakcjo. mam pare pytan. jak mozna prowadzic samochodem ktory stoi na parkingu wylaczony bez kluczykow w stacyjce? jak mozna zmusic do zatrzymania karetke ktora dobre pol godziny stoi pod wiezowcem do wezwania? no ale karetka jechala. robicie swira z faceta bo siedzial w samochodzie i pil piwo? czy prawo zabrania tego ? nie pod warunkiem ze nie ma klczykow w stacyjce i samochod nie chodzi prawda? to co was boli? jakis cLowiek pozazdroscil mu piwa i dobrego naglosnienia w samochodzie czy co? zenada!! zbierzcie najpierw dobre informacje a pozniej publikujcie jakies artykuly bo to jeden wielki stek bzdur

zazenowana