UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Szok. Znałam jego żonę. Ciągle bił i bił, aż dostała wylewu. Na koniec zabił i dostał 3 lata. Nie wiem czy to żart??? Co lepsze w tygodniu go widziałam z butelką wódki. Jeszcze wypuścili żeby się napił. To jest więzienie??? To jest kara??? Żyjemy w chorym kraju bezprawia. Jestem zszokowana!!!!!