UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Synku, nie zgrywaj prawnika, bo w d. .pie byłeś i g. .. widziałeś. Uniwersytet internetowy chyba kończyłeś i tam ci wmówili, że jest 7 dni na odwołanie się od mandatu. Próbowałeś być ą ę i elokwentny, ale zrobiłeś z siebie głąba. Co najwyżej gimbusom zaimponowałeś i będą chodzić i powielać twoje bzdury. Doczytaj jeśli potrafisz, jak się nazywa to "odwołanie" od mandatu i w jakich sytuacjach można je zastosować.