Policjanci zatrzymali 33-latka z marihuaną

12
30.09.2016
Policjanci zatrzymali 33-latka z marihuaną
33-letni mężczyzna odpowie za posiadanie marihuany oraz groźby wobec swojej byłej partnerki. Policjanci prewencji zatrzymali go po tym, jak dobijał się do drzwi kobiety. Podczas interwencji funkcjonariusze zabezpieczyli przy 33-latku ponad 15 gramów marihuany. Podejrzany przyznał, że miał zamiar spróbować suszu, jednak nie zdążył tego uczynić. Teraz odpowie przed sądem.
W minioną środę (28 września) zaniepokojona kobieta powiadomiła policjantów, że były partner dobija się do drzwi jej mieszkania. Na miejsce wysłano patrol prewencji. Interweniujący funkcjonariusze nie tylko zadbali o zapewnienie spokoju zgłaszającej, ale również zabezpieczyli przy 33-latku ponad 15 gramów marihuany. Zatrzymany mężczyzna został doprowadzony do jednostki policji, gdzie spędził noc. Funkcjonariusze, którzy pracowali nad sprawą, ustalili również, że kilka dni wcześniej podejrzany groził byłej partnerce pobiciem. Wczoraj 33-latek usłyszał dwa zarzuty – posiadania narkotyków oraz stosowania gróźb. Teraz będzie musiał odpowiedzieć przed sądem.
   
st. sierż. Jolanta Sorkowicz, KPP w Braniewie

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

ciemnogród. .. .. średniowiecze. .. ..
rupi (2016.09.30)
Kup sobie wagę jeden z drugim w Biedronce - 26zł i zobacz ile to Jest 15 gram. Policja Kozak. Przecież takie newsy to kpina! Kuźwa o czym Wy piszecie? A zadałeś pytanie matole jeden z kąd miał? Piszecie o płoteczkach a chronicie dilów - surwy. .. ny jedne. Wyrwać wam serce to mało. Ile wziąłeś od kolesi z dopalaczami jak minister M. .. ? Pismaku głupi? Jestem przeciwko dragom. .ale, piętnaście grami artykuł??? Sam paliłeś z kolesiami więcej - pamiętam. I teraz artykuł na obywatela piszesz??? 15 gram - tyle mas w portfelu łosiu.
Gawel (2016.10.01)
nawet jeżeli to powyżej było pisane po pijaku, to jednak taki wpis powinien być ukarany jeżeli nie przez sąd, to przez redaktora, np. rocznym niedopuszczeniem do publikowania. Chyba, że autor jest leczony w poradni zdrowia psychicznego, to wtedy jest to okoliczność łagodząca.
(2016.10.01)

info

4  
  1
@rupi - A ćpanie i pedofilia takie postępowe, co nie?
(2016.10.02)
tyton to narkotyk prosze wszyskich pozamykac wodka oglupia i niszczy watrobe prosze wszyskich palacych i pijacych pozamykac bo zagrażaja sami sobie. .. marihuana jeszcze nikogo nie zabila i nie da sie jej przedawkować wiec pisiory zrobcie cos tym
(2016.10.02)

info

2  
  0
15 gram kierwa zjaram to w 3 dni powazne 15g wiec trzeba pisac. .. .o handlarzuuuuu 15kg to co innego ale 15 gram zenada
(2016.10.02)

info

2  
  0
pedzie z 3go pietra zaraz przybiją mu handel frajer pomówca sie pewnie znajdzie
(2016.10.02)

info

0  
  0
TO TYLKO kwestia czasu jak uzbrojeni po zęby policjanci będą mordować obywateli za przekonania oczywiście w imię bezpieczeństwa. Tak było za Hitlera i Stalina.
(2016.10.02)

info

1  
  0
Na razie tylko biciem wymuszają zeznania ale czas jest bliski.
MECENAS.PRADO (2016.10.02)

info

0  
  0
haaahaaaawuuuuwwuuuuuddeeeeedddeeeeeppppeeeee !!!!!1
(2016.10.02)

info

0  
  1