A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
ku. .wa mać ilu bezdomnych chciałoby za karę w ciepłym szpitalu z regularnym jedzeniem pod kołderką się wylegiwać, ,, ,, szok
Coraz więcej "niepoczytalnych" w Elblągu. Sprytna ucieczka w palenie głupa.
Prawda! Ja wiedziałam że tak będzie! Barany !!!!
Teraz lepiej chyba zabijać niż kraść czy pobić .....! Mniejsze kary są ?!!@
Utrzymanie osoby w szpitalu kosztuje mniej niż więźnia w ZK. Ponadto facet będzie poddany leczeniu po którym nie będzie zdolny do popełniania przestępstw. Dostanie haloperidol i inne smakołyki.
Kiedyś morderców wieszano i torturowano, dziś sponsoruje im się sanatoria. ..
Prawda tez ja znałam bardzo dobrze
Ja proponuję lepsze rozwiązanie niech prokurator, sędzia i lekarz psychiatra na zmianę resocjalizują tego mordercę u siebie w domu i wezmą w ten sposób za podjęte decyzje odpowiedzialność
zarezac gnoja !!!! a biegłych uznać za NIEPOCZYTALNYCH
zeby chociaz podrobił fakture VAT to Ziobro wsadziłby go na 25 a tak za zwykłe morderstwo 3 lata w zawiasach. OT DE.. wyborcy !!!!!