26
21.09.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
ku. .wa mać ilu bezdomnych chciałoby za karę w ciepłym szpitalu z regularnym jedzeniem pod kołderką się wylegiwać, ,, ,, szok
józekwózek (2016.09.21)

info

6  
  1
Coraz więcej "niepoczytalnych" w Elblągu. Sprytna ucieczka w palenie głupa.
(2016.09.21)

info

6  
  0
Prawda! Ja wiedziałam że tak będzie! Barany !!!!
Ka m (2016.09.21)
Teraz lepiej chyba zabijać niż kraść czy pobić .....! Mniejsze kary są ?!!@
Doj (2016.09.21)

info

5  
  0
Utrzymanie osoby w szpitalu kosztuje mniej niż więźnia w ZK. Ponadto facet będzie poddany leczeniu po którym nie będzie zdolny do popełniania przestępstw. Dostanie haloperidol i inne smakołyki.
Ciekawy45 (2016.09.21)

info

0  
  4
Kiedyś morderców wieszano i torturowano, dziś sponsoruje im się sanatoria. ..
(2016.09.21)

info

7  
  0
Prawda tez ja znałam bardzo dobrze
(2016.09.21)
Ja proponuję lepsze rozwiązanie niech prokurator, sędzia i lekarz psychiatra na zmianę resocjalizują tego mordercę u siebie w domu i wezmą w ten sposób za podjęte decyzje odpowiedzialność
(2016.09.22)

info

6  
  0
zarezac gnoja !!!! a biegłych uznać za NIEPOCZYTALNYCH
997 (2016.09.22)
zeby chociaz podrobił fakture VAT to Ziobro wsadziłby go na 25 a tak za zwykłe morderstwo 3 lata w zawiasach. OT DE.. wyborcy !!!!!
25latzaVAT (2016.09.22)

info

1  
  0