UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja proponuję lepsze rozwiązanie niech prokurator, sędzia i lekarz psychiatra na zmianę resocjalizują tego mordercę u siebie w domu i wezmą w ten sposób za podjęte decyzje odpowiedzialność
Ja proponuję lepsze rozwiązanie niech prokurator, sędzia i lekarz psychiatra na zmianę resocjalizują tego mordercę u siebie w domu i wezmą w ten sposób za podjęte decyzje odpowiedzialność