UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja proponuję lepsze rozwiązanie niech prokurator, sędzia i lekarz psychiatra na zmianę resocjalizują tego mordercę u siebie w domu i wezmą w ten sposób za podjęte decyzje odpowiedzialność


Anuluj