A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
leczenie? kula w potylice tak jak to robili rosjanie z naszą przedwojenna elitą i do piachu ze smeiciem.
e tam dożywocie, e tam kara śmierci, ekstremalnie ciężka, wyczerpująca i niebezpieczna praca przez 14-18h dziennie o chlebie i wodzie
czapa - to jedyne lekarstwo
babcia się w grobie przekręca, a wnuczek jedzie na wakacje
szkoda babci straciła życie przez wnuczka którego koledzy faszerowali psychotropami
Aga dumna z synka jesteś ? haha jaka matka taki syn