26
21.09.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
leczenie? kula w potylice tak jak to robili rosjanie z naszą przedwojenna elitą i do piachu ze smeiciem.
turban (2016.09.22)

info

1  
  0
e tam dożywocie, e tam kara śmierci, ekstremalnie ciężka, wyczerpująca i niebezpieczna praca przez 14-18h dziennie o chlebie i wodzie
Sprawiedliwy (2016.09.22)

info

2  
  0
czapa - to jedyne lekarstwo
wytwórcaczapek (2016.09.22)

info

3  
  1
babcia się w grobie przekręca, a wnuczek jedzie na wakacje
(2016.09.22)

info

2  
  1
szkoda babci straciła życie przez wnuczka którego koledzy faszerowali psychotropami
(2016.09.22)

info

1  
  2
Aga dumna z synka jesteś ? haha jaka matka taki syn
jjhhgkj (2016.10.17)

info

0  
  0