UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

zrobia jak sobie będą chcieli bez wiekszej aprobaty ludzi tak jak i było z basenem miejskim, po co sie łudzić i irytować jak zrobia tak bedzie i nic i nikt nie może wpłynąć na takie decyzje. aby tym razem było dla ludzi i tyle.


Anuluj