UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bazar, Targowisko Miejskie powinino byc przeniesione na były stadion lekkoatletyczny przy Krakusa z wjazdem od Krakusa i Brzeskiej. Teren MOSiR i parking przy Brzeskiej jest ekstra duzy. Wszystko jak należy. Ludzie zbierajmy podpisy pod ten teren żeby przenieśc tam Targowisko.