UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bazar, Targowisko Miejskie powinino byc przeniesione na były stadion lekkoatletyczny przy Krakusa z wjazdem od Krakusa i Brzeskiej. Teren MOSiR i parking przy Brzeskiej jest ekstra duzy. Wszystko jak należy. Ludzie zbierajmy podpisy pod ten teren żeby przenieśc tam Targowisko.


Anuluj