24
23.08.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
taka sama patologia jak w Pekinie na Traugutta. !
(2016.08.24)

info

0  
  0
moim zdaniem to zadna patola tylko luksus oraz przepych limuzyny alkochol droga kokaina i dziwki
baronvoncondon (2016.08.25)

info

0  
  0
jerzy ukrzewski to kat rodzinny zabil psa 15 i pol roku miala kochana psina sku. .. .syn z ogolnej 50/12 hyundai getz ne 24420 apeluje do was jarowicze. zlamcie go w bilion czesci. modle sie codziennie do belzebuba o jego powolna bolesna i publiczna smierc i widze wiwat ludzi i kamienie latajace. kat musi poniesc kare. szemrany sztuczny kat ktoremy pomylily sie ofiary. klawisz zamiast wyzywac sie w zakladzie pracy to prace do domu przynosil i odrazu katowanie!!! ludzie zycze mu smierci powolniejszej od psa ze zlamanym kregoslupem. biedna Rafi.
chrzescijanin (2016.09.18)

info

0  
  0
kocham rozala i jego teologie!! prawdziwa nauka a nie wy chrzescijanskie pomioty
elasad (2016.09.18)

info

0  
  0
jerzy ukrzewski bierze lewe ubezpieczenia za zlamana kosc ogonowa. skracajac pod wplywem upojenia alkocholowego wywalil sie jak maryjke przybijal do sciany a klamie panstwo polskie ze to wypadek byl przy pracy w zk a tu lipa ja znam prawde. jak by jakas ubezpieczalnia chciala zebym to w sadzie powturzyl to nie ma problemu. 6 tysiecy wyludzil klawisz jerzy ukrzewski
j.u.tobandyta (2016.09.18)

info

0  
  0
jerzy ukrzewski zabil wlasnego psa kijem w kregoslup. topil w rozgrzanej smole, katowal codziennie dzieci i chlal wode w kuchni do lustra i bral najmocniejsze psychotropy i jezdzil daewoo tico zielonego koloru po miescie ryzykujac zycie przechodniow i uczestnikow ruchu drogowego. jerzy ukrzewski to kat nawet jego matka taka sama byla. gruba brzydka milicjantka
synekkkk (2016.09.18)

info

0  
  0
ukrzewski jerzy ogolna 50 na 12- zabil 13 lat temu swojego pieska o imieniu rafi za to ze sie zalatwila na prl-owski dywan bo miala 15 i pol roku. i co nic mu nie zrobice bo byl klawiszem ?? milicjantem ??? ale nie wiecie ze ma zolte papiery zeby emerytura byla wyzsza. ogolnie jest hamem i katem i zabija pieski i kotki. 17 lat temu zabil 5 nowonarodzonych szczeniaczkow mojej Rafi i co ??? i nic bo jest klawiszem bylym. takie nasze panstwo. chlop ma idealna sluzbe w zk to takiego nie mozna teraz oskarzyc bo to by znaczylo ze wyszystkich musieli by oskarzyc klawiszy. kazdy syn klawisza ktorego znam byl katowany przez swojego (domowego oddzialowego)
piotruspan (2016.09.18)

info

0  
  0
ja was prosze tylko o jedno wyobrazcie sobie jak jerzy ukrzewski bral do worka malych piecioro szczeniaczkow i poszedl do piwnicy zmiarzdzyc im glowki o framuge drzwiami co wy na to??? dajcie ukrzewskiemu medal!!! bo to klawisz !! milicjant!
synekj (2016.09.18)

info

0  
  0
no i morderca
hitler (2016.09.18)

info

0  
  0
jerzy ukrzewski wrzucal swojego pieska do plynnej smoly razem ze swoja matka cecylia. pamietam ze byla to beczka ze smola bylismy wtedy na dzialce z jerzego ukrzewskiego matka i synem ale mu siadlo to bylo 22 lata temu na dzialkach kolo jednostki wojskowej na leczyckiej. pamietam jak moja matka odcinala psu posklejana siersc nozyczkami zeby nikt nie zauwazyl co sie z psem stalo. a ona mysli ze ja nic nie pamietam ale ona nie wie ze dziecko takie traumatyczne doswiadczenia zapamieta na cale zycie. jerzy ukrzewski to parowa z zakladu karnego klawisz
hgfhfg (2016.09.18)

info

0  
  0