A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
juz niedlugo cala polska bedzie sluchala opowiadania w tvn-ie o jerzym ukrzewskim i jego zonie i jego zony bracie i jego matce oni wszyscy mnie katowali pod wpywem alkocholu. pamietam kazdy cios od drugiego roku zycia ktory zainkasowalem od Jerzego Ukrzewskiego z ogolnej 50/12 hundai getz ne24420
jerzy ukrzewski to dziwka
cecylia ukrzewska ciaga paly hitlerowcom
ukrzewski to kat zabil pieska i zniszczyl kochajaca rodzine. niech idzie w piach to codziennie jego grub bedzie caly w fekaliach pieskow i kotkow ktore przez cale swoje zbrodnicze zycie zabil