UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
ukrzewski jerzy ogolna 50 na 12- zabil 13 lat temu swojego pieska o imieniu rafi za to ze sie zalatwila na prl-owski dywan bo miala 15 i pol roku. i co nic mu nie zrobice bo byl klawiszem ?? milicjantem ??? ale nie wiecie ze ma zolte papiery zeby emerytura byla wyzsza. ogolnie jest hamem i katem i zabija pieski i kotki. 17 lat temu zabil 5 nowonarodzonych szczeniaczkow mojej Rafi i co ??? i nic bo jest klawiszem bylym. takie nasze panstwo. chlop ma idealna sluzbe w zk to takiego nie mozna teraz oskarzyc bo to by znaczylo ze wyszystkich musieli by oskarzyc klawiszy. kazdy syn klawisza ktorego znam byl katowany przez swojego (domowego oddzialowego)
piotruspan