UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na targowisku w Elblągu te same twarze jak handlowali tak handlują papierosami i przez tyle lat nikt im nie podskoczył-gdzie celnicy i straż miejska.
Na targowisku w Elblągu te same twarze jak handlowali tak handlują papierosami i przez tyle lat nikt im nie podskoczył-gdzie celnicy i straż miejska.