UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na targowisku w Elblągu te same twarze jak handlowali tak handlują papierosami i przez tyle lat nikt im nie podskoczył-gdzie celnicy i straż miejska.


Anuluj