UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

palenie konopii do gwałtów i pedofilii porównuje. .. co za du. .. mniej szkodliwe to od wódy ale ignorant wie swoje Otóż wyjaśnie przy gwałcie i pedoilii czynisz drugiemu człowiekowi źle, okaleczasz go psychicznie. Przy paleniu kwiatostau konopii szkodzisz SOBIE (osoba dorosła) mniej niż przy flaszce wódy. Zrozumiałeś ? Prościej się nie da.

szimurina