UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Rzal wam dpue sciska, że w polsce nic nie macie. Zazdrościcie, że my na taśmie mamy więcej niż wy na stanowiskach. Nieudaczniiki zostają w polsce bo sa mało odwarzni żeby wyjechać. Siedzą w biedrach w pracy za marne 200 eurasuw. Ja w UK mam jacht własną chatę i stać mnie na kredyt na najnowszego A8 a na bank holiday mogę sobie wyskoczyć do ciepłych krajów, a tu na jeleniom jedynie. Psy dowaliły z zazdrosci mandat zapewne z jedzeniem coś było nie tak a artykuł tendencyjny.
SebaManchester