43
21.06.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jeśli ktokolwiek ze "znawców" kodeksu, którzy się tutaj wymądrzają poda choćby jeden paragraf kodeksu o ustępowaniu pierwszeństwa pojazdowi uprzywilejowanemu to. .. .. Ja znam tylko jeden, który mówi o umożliwianiu przejazdu a to wielka różnica!! A ratownik ewidentnie kłamie.
instruktorek (2016.06.21)
no właśnie co mówi? Jeśli ktokolwiek ze "znawców" kodeksu, którzy się tutaj wymądrzają poda choćby jeden paragraf kodeksu o ustępowaniu pierwszeństwa pojazdowi uprzywilejowanemu to. .. .. Ja znam tylko jeden, który mówi o umożliwianiu przejazdu a to wielka różnica!! A ratownik ewidentnie kłamie.
instruktorek (2016.06.21)
Widać, że chcą cłopaka wrobić ! A kto dopuścił do kierowania karetką nieodpowiedzialnego człowieka, jak on przeszedł badania psychologiczne które maja czubów wyeliminowac a przecież takie są wymagane !
(2016.06.21)

info

7  
  6
Marcin, walcz o swoje! To nie Twoja wina!
walcz (2016.06.21)

info

7  
  5
Krętacze. Chcą wrobić kierowcę Hondy - a On jest niewinny. Tyle w temacie.
Gagatek (2016.06.21)

info

8  
  8
A ja pamietam doskonale ze karetka jechala na sygnale,
21 (2016.06.21)

info

5  
  3
Ciekawe jak będziesz miał zawal cwaniak
arek o (2016.06.21)
Ratownik który siedział tyłem nie musi kłamać żeby ratować kolegę. Karetka nie ma prawa z pełnym impetem wjechać na skrzyżowanie nawet jakby miała tysiąc trąbek, kierowca Paweł jest zawodowcem i o tym wie, bo był szkolony tak jak kierowcy wozów strażackich. Zgubiła go RUTYNA!!! Inną zprawą jest to, źe musi się spieszyć bo jedzie do interwencji ale jako zawodowiec to ON musi panować nad sytuacją. Więc domowi prawnicy nie piszcie że inaczej byśmy gadali gdyby ta karetka jechała właśnie do nas, bo w taki sposób połowa karetek po prostu nie dojedzie. Nie mylcie pojęć !!!
(2016.06.21)

info

10  
  3
Tak jest kierowca hondy to zwykły szary człowiek który może mieć milon powodów aby nie usłyszeć karetki mógł np w tym momen ie kichnąć. Niech każdy z krytykują ych spróbuje kichnąć z otwarymi oczami, itd itp
(2016.06.21)

info

4  
  9
Po raz kolejny porażka redakcji. Jeżeli chcecie pisać, to piszcie prawdę. Po pierwsze, zeznawało dwóch ratowników i lekarz. Koło kierowcy nie siedział ratownik. Po drugie, nie padło stwierdzenie, że nie pamięta czy włączył sygnał pneumatycznym, tylko że tego nie zrobił, bo nie było potrzeby. I po trzecie "zdąrzył"? Przez "rz"? Gimnazjalista pisze te teksty?
(2016.06.21)

info

7  
  0