UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Po raz kolejny porażka redakcji. Jeżeli chcecie pisać, to piszcie prawdę. Po pierwsze, zeznawało dwóch ratowników i lekarz. Koło kierowcy nie siedział ratownik. Po drugie, nie padło stwierdzenie, że nie pamięta czy włączył sygnał pneumatycznym, tylko że tego nie zrobił, bo nie było potrzeby. I po trzecie "zdąrzył"? Przez "rz"? Gimnazjalista pisze te teksty?