UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po raz kolejny porażka redakcji. Jeżeli chcecie pisać, to piszcie prawdę. Po pierwsze, zeznawało dwóch ratowników i lekarz. Koło kierowcy nie siedział ratownik. Po drugie, nie padło stwierdzenie, że nie pamięta czy włączył sygnał pneumatycznym, tylko że tego nie zrobił, bo nie było potrzeby. I po trzecie "zdąrzył"? Przez "rz"? Gimnazjalista pisze te teksty?


Anuluj